محمد تیرگر

از بنیاد دانش آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو

محمد تیرگر (زاده ۸ دی ۱۳۷۹ در بهنمیر بازیگر و کارگردان ایرانی است.

Mohammad Tiregar.jpg

زندگی‌نامه

محمد تیرگر (زاده ۸ دی ۱۳۷۹ در بهنمیر بازیگر و کارگردان ایرانی است. او در سن ۱۵ سالگی بازیگری را با جلوه های بصری آغاز کرد. او در دبیرستان رشته کامپیوتر را تحصیل کرده‌است و دیپلم کامپیوتر دارد. او در سال ۱۳۹۴ در اینستاگرام به شهرت رسید و با کارگردانی و تدوین پا به عرصه بازیگری گذاشت. محمد فرزند اول خانواده می‌باشد و دارای یک برادر کوچک‌تر از خود می‌باشد. محمد تیرگر ، شجاع خلیل زاده و احمد مهدی‌زاده هر سه متولد بهنمیر هستند این سه ستاره بهنمیری شهرت جهانی دارند.

کارگردانی

او با ساخت پروژه هایی که طراحی و نویسندگی آن ها را انجام میدهد نیز کارگردانی آنها را هم برعهده دارد وی در حال حاضر جوان ترین کارگردان جهان است.

حواشی

  • در یک وب سایت خبرگزاری شایعه ایی بخش شده که محمد تیرگر از دولت ۲۵۰ میلیارد تومان پول گرفته تا یک فیلم سینمایی بسازد.این خبرگزاری می گوید که این پول هرگز صرف ساخت فیلم نشده و محمد تیرگر ۲۵۰ میلیارد تومان را صرف خرید ماشین های سوپر لوکس بنز و بی ام و کرد و آن را وارد کشور کرده است.
  • همه جا صحبت از دستمزد محمد تیرگر می شود حاکی از شنیده ها که می گویند دستمزد محمد تیرگر برای بازی در یک فیلم سینمایی 6 میلیارد تومان است.همچنین گفته شده است که برای بازی در ژانر اکشن این قیمت در نظر گرفته شده است در فیلم های غیره این دستمزد کمتر در نظر گرفته می شود لذا گفتی است که محمد تیرگر فقط در ژانر های اکشن و کمدی بازی میکند.
  • در یکی از شبکه های ماهواره ای گفته شده محمد تیرگر سهام 2 درصدی در شرکت پایونیر دارد.

سینمایی

نام سمت کارگردان سبک
زندگی لاکچری بازیگر محمد تیرگر کمدی

تئاتر

نام سمت سبک
گل رز بازیگر درام
کاکتوس عاشق بازیگر درام
نوشابه زرد بازیگر کمدی
لاک پشت صورتی بازیگر کمدی
نازگل بازیگر درام
هالیوود بازیگر درام
کارگر خیابان بازیگر درام
نهال قرمز بازیگر درام
بخاری نفتی بازیگر کمدی
آش رشته بازیگر کمدی
ناخونک بازیگر کمدی
گیتارم شکست بازیگر درام
سنجاق سر بازیگر درام

پیوند به بیرون