بحث:آسیب‌شناسی جامعه نرم‌افزار آزاد در ایران

From بنیاد دانش آزاد
Jump to: navigation, search
  • لطفاً پس از آنکه در صفحات بحث مطلبی را نوشتید آنرا با چهار علامت مدک موجود در نوار ابزارهای ویرایشی امضا کنید، (~~~~)، با این کار نام شما و تاریخ به عنوان امضا درج خواهد شد. اگر آنرا نیافتید لطفاً بالای صفحه ویرایش را دوباره مرور کنید، امضا را خواهید یافت با کلیک بر روی آن امضای شما در پای مطلبتان درج خواهد شد.
  • اگر به کسی جواب می‌دهید ترجیحا از تو رفتگی استفاده کنید.

وقتی ویکی هم ساختار منظم‌تری داره و هم تاریخچه‌ی صفحات رو حفظ می‌کنه (حالا بحث پرایوسی و انحصاری بودن به کنار) چرا مقالات در گوگل داکز نگهداری میشه؟!! (این رو کسی می‌گه که خودش کاربر تقریبا تمام محصولات این شرکته!) --Smmsadrnezh (بحث) ‏۱۴ مهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۰۲:۱۷ (EDT)

حق با تو است. نمی‌دونم قبلا چرا اونجا گذاشتمش ولی الان نیازی نیست اونجا باشه Yeenghelabi (بحث) ‏۱۴ مهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۰۵:۵۶ (EDT)


بنظرم یکی از آسیب های مهم، عدم وجود مدلی برای فعالیت و اثرگذاری می باشد. زیرا در حال حاضر هدف فقط بحث روی موضوع، فلسفه، اهمیت و تبیین مساله است، ولی برای چگونگی فعالیت یا اثرگذاری آن در یک اکوسیستم (جامعه، کسب و کار، و ...) مدل و الگوی عملی ارایه نشده است. Msjavan (بحث) ‏۱۰ اکتبر ۲۰۱۴، ساعت ۰۴:۰۱ (EDT)