بحث:اپن سورس، یک دروغ تجاری قابل باور

From بنیاد دانش آزاد
Jump to: navigation, search
  • لطفاً پس از آنکه در صفحات بحث مطلبی را نوشتید آنرا با چهار علامت مدک موجود در نوار ابزارهای ویرایشی امضا کنید، (~~~~)، با این کار نام شما و تاریخ به عنوان امضا درج خواهد شد. اگر آنرا نیافتید لطفاً بالای صفحه ویرایش را دوباره مرور کنید، امضا را خواهید یافت با کلیک بر روی آن امضای شما در پای مطلبتان درج خواهد شد.
  • اگر به کسی جواب می‌دهید ترجیحا از تو رفتگی استفاده کنید.

وقتی ویکی هم ساختار منظم‌تری داره و هم تاریخچه‌ی صفحات رو حفظ می‌کنه (حالا بحث پرایوسی و انحصاری بودن به کنار) چرا مقالات در گوگل داکز نگهداری میشه؟!! (این رو کسی می‌گه که خودش کاربر تقریبا تمام محصولات این شرکته!) --Smmsadrnezh (بحث) ‏۱۴ مهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۰۲:۱۶ (EDT)

حق با تو است. نمی‌دونم قبلا چرا اونجا گذاشتمش ولی الان نیازی نیست اونجا باشه Yeenghelabi (بحث) ‏۱۴ مهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۰۵:۵۷ (EDT)

ویرایش نوشته توی ویکی خیلی سخته Yeenghelabi (بحث) ‏۱۴ مهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۰۶:۴۳ (EDT)

در حد ویرایش اتفاقن از هر سیستم مشابهی راحت‌تره. هم به این خاطر که به خاطر ساختاری که برای طبقه‌بندی عناوین و ... داره نگرانی از بابت به کار بردن قالب یکپارچه برای متن وجود نداره و هم اینکه قالب‌هایی که معمولن با کپی کردن متن از یه جا همراه متن میاد رو حذف میکنه و استفاده از تایپوگرافی نیازمند استفاده از یک سینتکس مشخصی هست. درضمن برای صرفن ویرایش بدون توجه به قالب و قیافه‌ی متن فکر نمیکنم کلیک روی ویرایش و بعد صفحه ذخیره شود کار سختی باشه!! --Smmsadrnezh (بحث) ‏۱۴ مهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۴:۲۱ (EDT)